Wczytuję dane...

1 CZERWCA - Dzień Dziecka !!!

1 CZERWCA - Dzień Dziecka !!!

Pluszowy miś, pingwin, foka, żyrafa - wszystkie z nich z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej pociechy. W związku z tym, że Dzień Dziecka coraz bliżej, warto już teraz pomyśleć o idealnym prezencie. Jeśli brakuje Ci pomysłów, koniecznie przeczytaj ten artykuł, znajdziesz w nim garść inspiracji i pomysłów.

Pluszaki dla najmłodszych

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą albo szukasz pomysłu na prezent dla niemowlaka, to najlepszym rozwiązaniem będą grzechotki. Polecamy zwłaszcza te wykonane z miękkiego pluszu, które posiadają Certyfikat Europejski oraz odpowiedni atest. Z racji tego, że niemowlaki lubią gryźć i często wkładają zabawki do ust, wybierz grzechotki z wyszytym pyszczkiem, takie które nie posiadają żadnych guzików, ani innych niebezpiecznych elementów. Ciekawą alternatywą są także małe kocyki z wypukłą główką misia, w której znajduje się grzechotka. Gwarantujemy, że każdy niemowlak pokocha tego typu zabawkę.

Prezent na dzień dziecka dla przedszkolaka

Mimo, że grzechotka to podarunek typowo dla niemowlaka, o tyle zwykła przytulanka doskonale sprawdzi się zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci, które chodzą już do szkoły. Wesoła żyrafa, uśmiechnięty koala, groźny dinozaur, doskonale sprawdzą się podczas codziennych zabaw. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na rozmiar maskotki. Najlepiej sprawdzą się te średniej wielkości, dlaczego? Twoja pociecha bez trudu zmieści taką przytulankę do plecaka i zabierze ze sobą na wycieczkę, do szkoły i wszędzie tam, gdzie będzie potrzebować pluszowego przyjaciela. Pamiętaj, żeby wybierając maskotkę kierować się preferencjami malucha, możesz go także podpytać co aktualnie lubi – koty, psy, a może dinozaury? Możliwości jest dużo.

Prezenty dla starszaków

Dzień dziecka to doskonała okazja do tego, aby mimo wieku chociaż na chwilę wrócić do przeszłości. Z tej okazji możesz samemu sprawić sobie prezent lub obdarować swoje dzieci, nawet jeśli są już dorosłe. Niewielka pluszowa zabawka z pewnością je ucieszy i będzie przypominać o beztroskim dzieciństwie. Najlepsze maskotki znajdziecie na peluche.pl.