Wczytuję dane...

Dlaczego warto wybrać nasze maskotki?

Dlaczego warto wybrać nasze maskotki?

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swojego malucha, stawiasz na sprawdzone produkty i zaufane marki. W kwestii wyboru odpowiednich zabawek również kieruj się odpowiedzialnością. W bogatej ofercie sklepu Peluche znajdziesz wysokiej jakości maskotki – nietoksyczne i odporne na ogień. Masz pewność, że pochodzą od renomowanych producentów na rynku. Zachwycają starannym wykonaniem oraz aksamitnie gładkim materiałem. Plastikowe elementy wykonane zostały z bezpiecznej masy oraz przytwierdzone w taki sposób, aby maluch nie mógł ich oderwać.


Jakie maskotki wybrać dla swojego dziecka?


Zabawki wątpliwej jakości mogą zawierać szkodliwe substancje, podrażniające delikatną skórę dziecka, a nawet wywołujące alergie i uczulenia. Zdarza się, że z pozoru niewinnie wyglądająca maskotka posiada elementy łatwe do połknięcia, niosąc za sobą poważne niebezpieczeństwo zadławienia. Dlatego dołącz do szerokiego grona klientów sklepu Peluche, którzy zaufali naszej ofercie. Polecamy zabawki angielskich producentów, których nienaganną jakość potwierdzają:


- certyfikat CE (Conformité Européenne) – z perspektywy prawnej oznaczenie to stanowi gwarancję, że kupowany produkt jest w pełni zgodny z unijnymi przepisami dotyczącymi jakości wykonania oraz bezpieczeństwa,


- atest EN71 – są to normy europejskie określające wymogi bezpieczeństwa stawiane zabawkom, które obejmują aż 14 części, m.in. palność, właściwości mechaniczne i fizyczne, organiczne związki chemiczne i wiele innych.


Wiemy, że maskotki powinny pozytywnie wpływać na rozwój dziecka, cechować się wysoką odpornością na uderzenia oraz zawierać niezbędne oznaczenia. Należą do nich: nazwa producenta, model, ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa czy wiek dziecka, dla którego przeznaczona jest zabawka.


Peluche – możesz nam zaufać!


Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują eko zabawki z serii Keeleco. Wykonane zostały z wysokiej jakości pluszu oraz wypełnione poliestrem w 100% pochodzącym z recyklingu. Nawet zawieszki oznaczone są certyfikatem FSC. Oznacza to, że powstały z poszanowaniem środowiska naturalnego, a więc ze zrównoważonych zasobów leśnych oraz z ograniczonym zastosowaniem środków chemicznych, takich jak pestycydy i nawozy sztuczne. Już dziś zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty.