Wczytuję dane...

Weź pluszaka na wakacje!

Weź pluszaka na wakacje!

Wspólne wakacje z maluchem zbliżają się wielkimi krokami? To czas na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy – ubranek na każdą pogodę, piżamy, środków higienicznych, niezbędnych akcesoriów i.…ulubionego pluszaka. To on będzie towarzyszył Twojemu dziecku podczas zwiedzania fascynujących miejsc i odpoczynku na plaży, a wieczorem pomoże zasnąć w nowym miejscu. Zapewni poczucie bezpieczeństwa i uchroni przed nudą. Nie może go zabraknąć w Twojej walizce!

Rodzinne wakacje? Nie zapomnij o ulubionej maskotce swojego dziecka!

Myślisz, że zabieranie zabawek na wspólny wyjazd to nie najlepszy pomysł? A jednak! Dzieci szybko tracą zainteresowanie nowym miejscem i nieznanymi wcześniej atrakcjami. Lubię mieć przy sobie coś, co znają. Miękki miś, kolorowe, pluszowe zwierzątko czy szmaciana lalka sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy pogoda pokrzyżuje plan zwiedzania zabytkowych miast, spacerowania nad brzegiem morza lub wycieczki w góry. Nie musisz martwić się, że Twoje dziecko zacznie się nudzić. Podczas zabawy ulubioną maskotką, maluch uwolni nadmiar energii, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój fizyczny. A w sytuacji kryzowej (upadek, skaleczenie, strach) zabawka przyniesie ukojenie, pocieszy i pomoże zasnąć.

Długo wyczekiwany urlop to także doskonała okazja, aby rozwijać w swoim dziecku poczucie odpowiedzialności. Powierz mu opiekę nad maskotką. Niech maluch wspólnie z pluszakiem odkrywa nowe, wyjątkowe miejsca, doświadcza lokalnych atrakcji oraz nie zapomni go zabrać z pokoju hotelowego, restauracji czy plaży.

Szukasz idealnego pluszaka dla swojego dziecka? Poznaj maskotki Keeleco!

Podaruj maluchowi ekologiczne zabawki Keeleco, które powstały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów posiadających certyfikat CE oraz atest EN71. Są w pełni bezpieczne dla najmłodszych - ich wnętrza wypełnia poliester pochodzący z recyklingu. W kolekcji sklepu Peluche znajdziesz uwielbiane przez dzieci misie, a w tym słonia, fokę, tygrysa, szympansa, niedźwiedzia polarnego, renifera czy orangutana. Zabawki mają równe rozmiary – są siedzące lub stojące. Już dziś mogą stać się najlepszych przyjacielem Twojego dziecka.